Czy zaprojektowanie funkcjonalnego tarasu przy domu jest trudne? Okazuje się, że nie – nowoczesne tarasy to dzisiaj miejsca, które możemy wykorzystywać na wiele sposobów: jako miejsce relaksu, przestrzeń do zapraszania gości czy podawania posiłków. O nasz komfort zadbają nie tylko wygodne meble, ale te zadaszenie tarasu białe. Co warto wiedzieć o nowoczesnych pergolach? Czy taki element sprawdzi się na naszym tarasie?

Konstrukcja idealna – zadaszenie tarasu białe

Pergola tarasowa to rozwiązanie, które jest dzisiaj idealną alternatywą dla klasycznych parasoli ogrodowych. Pergola taka pozwoli na zadaszenie przestrzeni wypoczynkowej i zapewnienie nam cienia nawet w najbardziej upalne dni! Nowoczesne zadaszenie tarasu w formie pergoli projektowane jest dzisiaj z wielką precyzją i dbałością o detale – takie zadaszenie idealnie wpisze się w nowoczesne wzornictwo i sprawi, że przestrzeń wypoczynkowa stanie się znacznie bardziej estetyczna. Zadaszenie tarasu białe to świetne rozwiązanie, kiedy szukamy elementów wyposażenia zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych!

Zadaszenie tarasu białe – jak jest wznoszone?

Jak wznoszona jest pergola metalowa? Pergole to konstrukcje modułowe – składają się one z elementów konstrukcyjnych, wykonanych z aluminium. Poprzez malowanie proszkowe konstrukcja zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci oraz korozją. Dodatkowo zintegrowana rynna sprawia, że woda deszczowa odprowadzana jest poza obręb pergoli. Dach pergoli tworzą listwy uchylne – to użytkownik decyduje o ich ustawieniu oraz o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Poprzez całkowite zamknięcie dachu tworzymy strukturę która nie nagrzewa się i dzięki której odpoczynek w  cieniu jest jeszcze przyjemniejszy. Zadaszenie tarasu białe możemy uzupełnić o dodatkowe rolety boczne. 

Comments are closed.

Pin It Industrialny dębowy stół do salonu https://codilab.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-przez-caly-rok/ https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/