Każda kobieta marzy o długich, pięknych i zadbanych paznokciach, jednakże nie każda może sobie na takie pozwolić, chociażby z powodu kruchych i łamliwych paznokci, które nie pozwalają na zapuszczenie ich. Z pomocą przychodzi metoda żelowa zdobienia paznokci, która umożliwi posiadanie długich, pięknych paznokci.

Gdzie zrobić paznokcie?

Paznokcie należy zrobić u stylistki, która zna się na rzeczy i nie zepsuje nam całego efektu. Warto zainteresować się jakie kursy i szkoły ma skończone stylistka paznokci. Nie warto inwestować pieniędzy w kogoś, kto nie zna się kompletnie na tym co robi. Należy obserwować co robi stylistka i czy używa do tego jednorazowych lub wysterylizowanych narzędzi. Nikt przecież nie chce, żeby używano po kimś narzędzi. Prowadzi to do różnych zakażeń i chorób. Dlatego tak ważna jest higiena, której my też musimy przestrzegać.Równie dobrze możemy sami nauczyć się robić paznokcie metodą żelową zdobienia paznokci. Nie jest to nic trudnego i do domowego użytku możemy kupić specjalny zestaw, którym zrobimy wymarzone paznokcie. W internecie jest mnóstwo porad i filmów obrazujących jak wykonać taki manicure. Wystarczy zainwestować w lampę, żele i inne przybory. Warto zorientować się jakie firmy produkujące lakiery są dobre i nie odprysną nam przy pierwszej lepszej okazji.

Co potrzebujemy do manicure żelowego?

Metoda żelowa zdobienia paznokci to jedna z najpopularniejszych metod na świecie. Pozwala na utrzymanie płytki paznokcia w idealnym stanie. Możemy zrobić manicure w warunkach domowych, jeśli mamy do tego odpowiedni sprzęt. Potrzebujemy oczywiście żeli, lampy, najlepiej LED, ponieważ utwardzanie lakieru zajmuje mniej czasu niż w przypadku lampy UV, gdzie utwardzanie może zająć nawet kilka minut. W lampie LED utwardzony lakier mamy już w kilka sekund, dlatego robienie paznokci nie jest tak uciążliwe i czasochłonne. Będziemy potrzebować również odtłuszczacza, tak zwanego cleanera, żeby odtłuścić płytkę i przygotować do nałożenia żelu. Jest to bardzo ważna kwestia, by żel się dobrze trzymał.

Przed nałożeniem lakieru należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia, czyli opiłować kształt paznokcia, zmatowić i wyciąć skórki. Następnie można zacząć nakładać żel bardzo cienkimi warstwami. Jest to o tyle ważne, żeby żel się utwardził i nie został mokry pod spodem. Po wyjęciu ręki z lampy można nałożyć kolejną warstwę żelu, by kolor był nasycony, a paznokieć twardy i nie podatny na urazy mechaniczne.

Metoda żelowa zdobienia paznokci jest bardzo prosta, wystarczą chęci i odrobina czasu, by zrobić piękne paznokcie na kilka tygodni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.

Comments are closed.

Pin It https://4sch.pl/odkryj-sekret-ekskluzywnych-mebli-loftowych/ https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/ museum.com