Parasol ogrodowy może przyjmować różne oblicza. Stojący lub na wysięgniku. Ciekawym rozwiązaniem są parasole, które wbijane są w stół. Często kojarzone są z restauracjami, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się takim modelem również we własnym ogrodzie.

Parasole ogrodowe do stołu

Parasole stołowe często instalowane są w taki sposób, aby zapewnić ochronę przed słońcem osobom podczas posiłków czy wspólnej kawy z przyjaciółmi. Model ten sprawdzi się doskonale, pod warunkiem, że stół będzie kompatybilny z takim rozwiązaniem. W środku stołu musi być otwór, przez który można taki parasol przełożyć i połączyć go z bazą stabilizującą. Przed jego zakupem warto sprawdzić czy wydatek ten będzie uzasadniony.

Alternatywą dla takiego rozwiązania jest parasol z wysięgnikiem, taki jak w ofercie https://gardenspace.sk/zahradne-slnecniky. Wysięgnik pasuje do każdego stołu, a do tego rewelacyjne i estetycznie wykonane warianty bez problemu można dopasować do już istniejącej aranżacji.

Klasyczny parasol stołowy czy parasol ogrodowy z wysięgnikiem, który wybrać?

Wybór wariantu jest kwestią indywidualną. Wiele zależy od budżetu klienta, ponieważ warianty na wysięgniku są rozwiązaniem droższym, ale znacznie bardziej funkcjonalnym. Do tego są dość uniwersalne, bo postawić je można właściwie w każdym miejscu, w zależności od potrzeb. Parasol stołowy nie daje tak szerokich możliwości, dlatego warto zastanowić się, który z wariantów będzie lepszym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem.

Comments are closed.

Pin It