Codzienna praca w kuchni nie musi być nudna i żmudna – poprzez dobór odpowiednich elementów wyposażenia sprawić można, że przygotowywanie posiłków stanie się wyjątkową przygodą i poszukiwaniem nowych smaków. Umożliwią to noże w bloku – praktyczny zestaw noży to idealne rozwiązanie dla osób ceniących praktyczność oraz nietuzinkowy design w kuchni.

Dlaczego noże w bloku są tak chętnie wybierane?

Noże w bloku to przede wszystkim komplety idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika. W bloku znajduje się zazwyczaj pięć noży, dedykowanych do krojenia mięsa czy pieczywa, szatkowania i obierania warzyw, filetowania ryb. Noże w bloku przyciągają wzrok również designem – projektanci proponują noże idealnie wpisujące się w stylistykę rustykalną, skandynawską czy loftową. Jest to możliwe poprzez wykorzystanie litego drewna czy stali nierdzewnej, zarówno jako tworzywa stojaków, jak i rękojeści. Noże w bloku tego typu to świetny gadżet, który wzbogaci przestrzeń kuchenną, może być też oryginalnym prezentem na parapetówkę czy inną okazję.

Noże w bloku – trwałość na długie lata!

Noże w bloku projektowane są tak, aby zachowały świetne parametry techniczne na długi czas. Ostrza wykonywane są ze stali nierdzewnej, która nie odkształca się, nie jest podatna na korozję. Poprzez wzbogacenie stali takimi pierwiastkami jak chrom czy wanad można mieć również pewność, że stal nie będzie kruszyć się. Na uwagę zasługują także rękojeści – są one wykonywane z materiałów o antypoślizgowej strukturze, co niewątpliwie wpływa na komfort codziennego użytkowania. Dodatkowo warto zaznaczyć, że rękojeści są też profilowane, co także wpływa na wygodę w krojeniu czy szatkowaniu. Stojaki na noże pozwalają na bezpieczne przechowywanie ostrych narzędzi kuchennych poza zasięgiem rączek dzieci.

Comments are closed.

Pin It