W sklepie Befado można znaleźć artykuły przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Mimo to marka ta kojarzy się głównie z asortymentem dziecięcym. Można nawet odnieść wrażenie, że kolekcje ubrań dziecięcych mają tu dość dużą przewagę nad resztą asortymentu. Ta sama zasada dotyczy obuwia dla najmniejszych, czyli dla niemowląt.

Czym jest niechodek?

Trzeba przyznać, że obuwie Befado są dostosowane do potrzeb dzieci na każdym etapie rozwoju. Niechodek to forma bucika (jeśli tak to można nazwać), który jest przeznaczony dla niemowląt. Jak sama nazwa wskazuje ten rodzaj obuwia Befado nie służy do chodzenia, lecz przede wszystkim do izolowania dziecięcej stopy od zimna, wiatru i wielu innych, niegościnnych zjawisk pogodowych.

Niechodek ma bardzo elastyczną formę. Obuwie to najczęściej produkuje się z miękkiej i ciepłej bawełny, aczkolwiek na rynku można znaleźć również i takie produkty, które wykonane są w całości z tworzyw sztucznych. Co ciekawe, obuwie to ma wiele interesujących zalet. Niektóre z nich opisane zostaną poniżej.

Funkcjonalność ponad wszystko

Zaletą tzw. niechodków jest ich duża rozciągliwość. Obuwie to co prawda jest zaprojektowane pod określony rozmiar stopy, ale jest też bardzo rozciągliwe. Dzięki temu dziecko, którego stopa jest nieco większa niż rozmiar niechodka, nie będzie musiało przeżywać katuszy związanych z ubieraniem na siłę zbyt małych bucików.

Ważnym atutem niechodków jest również to, że są one idealnie dopasowane do kształtu dziecięcej stopy. Dzięki temu nie tylko łatwo można je nałożyć, ale też trudno usunąć je z dziecięcej stopy. Mowa tu oczywiście o bardzo małych dzieciach, które dosłownie uwielbiają ściągać ze swoich stóp te małe i szykowne buciki.

Do wyboru do koloru

Analizując kolekcje ubrań dziecięcych marki Befado można odnieść wrażenie, że oferta tej firmy jest bardzo różnorodna kolorystycznie. Trend ten widać również na przykładzie niechodków, które są dostępne w kilku różnych wersjach kolorystycznych, to jest dla dziewczynek, dla chłopców i w wersji uniwersalnej. Dzięki temu maluch nie tylko ich nie ściągnie, ale też będzie się w nich przepięknie prezentował.

Podsumowując, obuwie Befado dla bardzo małych dzieci to zupełnie nowe spojrzenie na dziecięcą modę. I choć nadal na tym etapie życia trzeba się kierować wyłącznie funkcjonalnością, to dzięki odważnym projektom, kolekcje ubrań dziecięcych Befado można również ujmować w kontekście artystycznym. Tak czy inaczej, niechodki tej firmy to ciekawy pomysł na ochronę dziecięcych stóp przed zimnem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kolekcje ubrań dziecięcych.

Comments are closed.

Pin It museum.com mubezpieczenia.pl Loftowy metalowy hoker barowy