Jeszcze w 2009 roku, w Polsce jeszcze praktycznie nie mówiło się o kryptowalutach. Jednak blockchain development sprawił, że obecnie aż 65% osób wie, czym one są. A czy taka sama ilość Polaków decyduje się na dokonywanie tam inwestycji?

Gra na rynku kryptowalut

Niewiele osób spodziewało się, że blockchain software development będzie tak szybki. Biorąc pod uwagę, że technologia blockchain jest naprawdę młoda (w porównaniu do innych systemów), aż dziw, iż jest ona w stanie zaoferować użytkownikom tak dużo. Jedno jest pewne – inwestycje na rynku kryptowalut dedykowane są dla osób o żelaznych nerwach. Dlaczego? Ponieważ często ma się do czynienia z niestabilnością cenową i wahaniami kursów. To także miejsce, gdzie można stracić wszystkie pieniądze. Ale blockchain development services mogą również pozwolić na osiągnięcie dużych zysków. Polacy podchodzą do tego tematu z rezerwą. Wiedzą o co chodzi, ale tylko niewielki odsetek decyduje się na inwestycje w wirtualne monety.

Portfel inwestora

Blockchain development company dba o zadowolenie klientów, pomagając m.in. w blockchain application development. To właśnie dzięki takim firmom, jak 10Clouds tworzenie portfela inwestora jest zdecydowanie łatwiejsze. Jest to tak naprawdę pierwszy krok do tego, aby rozpocząć działanie na giełdach kryptowalut, których jest naprawdę niezliczona ilość. Tak mocno blockchain development idzie do przodu. Aby jednak stworzyć portfel inwestora, potrzebne będą odpowiednie dokumenty, na podstawie których będzie można zweryfikować tożsamość. Dopiero pozytywna weryfikacja, umożliwia wykonywanie dalszych działań na rynku kryptowalut.

Pośrednictwo w sprzedaży

Tylko dzięki giełdom kryptowalut możliwe jest pośredniczenie w sprzedaży między osobami, które coiny chcą kupić, a tych, jakie chcą ich się pozbyć. Brzmi znajomo? Tak, na tej samej zasadzie działają znajome giełdy papierów wartościowych. Z tą jednak różnicą, że w dużej mierze ma się do czynienia z tokenami (generator kodów jednorazowych) kryptowalut. Warto wiedzieć, że osoby posiadające BTC, ETH, mogą sprzedać je po obowiązującym kursie. Ewentualnie można pomyśleć o tym, aby te coiny, wymienić na inne waluty, jakie znaleźć można na giełdzie. 

 

Aczkolwiek, zanim dojdzie do dokonywania jakichkolwiek inwestycji, warto zapoznać się z poradnikami, jakie publikowane są na giełdach kryptowalut. Tylko dzięki temu będzie można, krok po kroku, poznać wirtualny świat giełd kryptowalut. Po to tylko, aby w przyszłości polscy użytkownicy nie tracili, mogąc uzyskać duże pieniądze.

 

Comments are closed.

Pin It